WATCH DOCS 2017: zapraszamy do zgłaszania filmów

20-03-2017

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania filmów na 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, który odbędzie się w dniach 8 – 14 grudnia 2017 r. w Warszawie.

WATCH DOCS to jedna z największych na świecie imprez filmowych poświęconych prawom człowieka. Na program festiwalu obok konkursu pełnometrażowych dokumentów ocenianych przez międzynarodowe jury złożą się retrospektywy, pokazy specjalne oraz stałe sekcje programu, takie jak „Chcę zobaczyć”, „Dyskretny urok propagandy” czy „Nowe filmy polskie”, a także debaty, wykłady mistrzowskie, międzynarodowe warsztaty dla dokumentalistów i obrońców praw człowieka FUTURE DOCS i wiele innych wydarzeń. Oprócz festiwalu międzynarodowego, który odbywa się w Warszawie, WATCH DOCS to także festiwal objazdowy, co roku odwiedzający blisko 40 polskich miejscowości oraz WATCH DOCS on-line. Dzięki temu filmy z programu WATCH DOCS co roku docierają w sumie do ponad 100 000 widzów.

Kliknij tu by zgłosić swój film za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Termin zgłaszania filmów upływa 1 sierpnia 2017 r. Czekamy na Wasze filmy!